Timeline Layout

Tlen - Wywiad z gwiazdą

Rating:
(0 votes)

Jedni mówią, że jest bezbarwny i pozbawiony smaku. Inni, że żyć bez nie mogą - wszędzie gdzie się pojawi wywołuje bardzo gwałtowne reakcje. O kim mowa? ... O! To właśnie on! Jako pierwszą gwiazdę naszego cyklu spotkań z gwiazdami Układu Okresowego przedstawiamy Tlen

 

Redakcja: Witamy! Spodziewaliśmy się, że zjawisz się u nas z bliźniakiem

Tlen: Rzeczywiście zazwyczaj wszędzie kręcimy się razem, czasem nawet we trzech. Ale dzisiaj sporo pracy. Brat jest strasznie ambitny - mówi, że gdyby sobie zrobił wolne, to na ziemi nic by nie było - śmiejemy się że z niego taki Tlenonowicz.

Redakcja: A czym się zajmujecie na co dzień?

Tlen: Ostatnio rozkręciliśmy taki inkubator przedsiębiorczości dla znajomych pierwiastków. Mogą do nas przyjść i pomagamy im rozkręcić biznes i coś wyprodukować - mamy pełne ręce roboty, a jak widzicie -  każdy ma tylko dwie.

Redakcja: A co Wy z tego macie?

Tlen: Zastrzegliśmy sobie, że cokolwiek wynajdą to musi mieć przedrostek "tlenek". To może i próżne, ale bez nas przecież w ogóle by nie zaczęli. A tak - palą się przy nas do pracy, że aż miło popatrzeć.

Redakcja: A Wy macie jakieś swoje wynalazki?

Tlen: Hmm... nieno coś Ty - sam się nie będę spalał.

Redakcja: A poza pracą? Co Tlen robi w wolnych chwilach?

Tlen: Sporo podróżuję- latem gdzie mnie poniesie. Można mnie spotkać właściwie wszędzie. A im goręcej tym więcej się wokół mnie dzieje

Redakcja: Co na przykład?

Tlen: Ostatnio wybrałem się z Węgelm na miasto. Zazwyczaj jak z nim wychodzimy to jestem z bratem i wszystko jest spoko. A tym razem impreza - normalnie czad - ale nagle się niebezpiecznie zrobiło. Wygląda na to, że jednak brat nas musi pilnować żebyśmy nie nabroili. Od tamtej pory unikam takich akcji - dbam o siebie, staram się jak najwięcej przebywać na świeżym powietrzu. Na siłowni robię masę.

Redakcja: Wyglądasz świetnie - ile już ważysz?

Tlen: Na razie 15,999, ale w artykule napiszcie, że 16

Redakcja: Tak zrobimy. Chciałbyś coś przekazać swoim fanom?

Tlen: Że zawsze jestem obok i będę dbał, żeby spokojnie oddychali, ale niech pamiętają , że wszystko w nadmiarze może szkodzić  - nawet tlen.

Share Post:

to miejsce w którym wszyscy się przekonają, że chemia jest nie tylko suchą teorią i informacjami które napływają do nas, a miescem w którym to praktyka spotyka się z teorią, trwale
pozostawiając wiedzę w głowach naszych uczestników.

Nasze dane

  • Sportowa 1/5, 05-532 Baniocha
  • +48 691 031 412
  • +48 607 123 345
  • lab@labosfera.pl

Informacje